Malgorzata Kukula Wiek

Spread the love

Malgorzata Kukula Wiek – Magorzata Kukua jest odpowiedzialna za czytanie nagłówków dnia w programie TVN „Wstań i Weekend”. Dzięki swojej profesjonalnej postawie, która była zarówno poważna, jak i przystępna, była w stanie zdobyć szacunek publiczności. Sprawdź, czy informacje, które mamy na temat życzliwego gospodarza, okażą się dokładne.

Malgorzata Kukula Wiek
Malgorzata Kukula Wiek

Magdalena Kukua jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego ze specjalizacją w komparatystyce, w szczególności komparatystyce literackiej. Zajmowała się literaturoznawstwem porównawczym. Kiedy ukończyła studia w 2008 roku, podjęła decyzję, by spróbować swoich sił w pracy w mediach.

Została zatrudniona przez TVN i od tego czasu w pewnym stopniu utrzymuje połączenie z siecią. Karierę rozpoczęła od prowadzenia badań, następnie została reporterką, a w 2014 roku zaczęła przeglądać serwisy informacyjne pod kątem części programu „Wstań i poznaj”.

Ci, którzy mają na celu karierę w branży telewizyjnej, powinni mieć świadomość, że jest to niezwykle okrutna branża, w której można pracować. Prowadzący jest zawsze najciekawszym aspektem każdego programu radiowego. Ze względu na wysoki profil, jaki utrzymuje, musi za wszelką cenę unikać wszelkiego rodzaju publicznego skandalu.

Magdalena Kukua studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim i uzyskała tytuł licencjata w zakresie komparatystyki, w niektórych kręgach określanej również jako „badania literackie”. Po ukończeniu studiów licencjackich w 2008 roku od razu wkroczył w obszar dziennikarstwa. Ponieważ byłem związany z TVN, mogłem dostać pracę, która ma wiele wspólnego z tym, co studiowałem.

Karierę zawodową rozpoczęła jako śledczy, następnie przeszła do reporterki, po czym zajęła się blokiem „Dzień na żywo”. Od 2014 roku odpowiada za weryfikację serwisów informacyjnych pod kątem funkcji „Wstaw i poznaj” na flagowej stronie stacji.

Malgorzata Kukula Wiek

Należy pamiętać, że zadania prezenterów to nie tylko czytanie skryptów i linijek z kamery. Ten aspekt pracy należy zawsze mieć na uwadze. Ich dzień zaczyna się dla nich o wiele godzin wcześniej. Jest wiele rzeczy, które wchodzą w życie aktora, takie jak obcinanie włosów, nakładanie makijażu, omawianie względnej wartości różnych programów i ćwiczenie przez dłuższy czas.

Okresy te są zaplanowane, aby pojawiać się w ich harmonogramie każdego dnia bez przerwy. Należy pamiętać, że gospodarze popołudniowego pokazu wstają bardzo wcześnie, aby przygotować się do swoich obowiązków. Jeśli zdecydujemy się kontynuować ten kierunek pracy, będziemy musieli pogodzić się z tym, że nasze harmonogramy pracy będą nieco nieprzewidywalne. Nieprzewidziane zdarzenia są częścią opisu pracy dla tych, którzy pracują w telewizji.

Robienie im włosów i makijażu; odniesienie się do wszelkich obaw dotyczących harmonogramu występów; lub wracając z długich sesji prób. Jedyne tematy w ich agendzie, które są absolutnie niezmienne, to właśnie te. Należy pamiętać, że aby przygotować się do swoich występów po południu, ich gospodarze wstają bladym świtem.

W przypadku, gdy chcemy to kontynuować, musimy pamiętać, że nasze plany mogą być w przyszłości podatne na modyfikację. W drodze do najbardziej zniuansowanych części ich występów telewizyjnych, nieplanowane incydenty są rejestrowane na kamerze, gdy mają miejsce w odpowiednim czasie.

Od prezenterów telewizyjnych wymaga się, aby potrafili płynnie mówić przynajmniej jednym językiem obcym. Zdecydowana większość ludzi potrafi skutecznie porozumiewać się w języku angielskim. Oprócz tego musi mieć szeroki zakres wiedzy.

Bardzo ważnym czynnikiem jest również bycie tam osobiście. W tej aplikacji nie ma potrzeby szczegółowego określania urody fizycznej, typu ciała, wzrostu ani wagi. Zachowanie dopracowanego wyglądu ma ogromne znaczenie. Kiedy ćwiczysz jogę, możesz pomóc utrzymać harmonię umysłu i ciała.

Niezbędne jest, aby gospodarze telewizyjni emanowali atmosferą przystępności i socjalizacji. Tolerancja na stres, samokontrola nawet pod presją, pamięć, wgląd i inteligencja to ważne cechy.

Malgorzata Kukula Wiek
Malgorzata Kukula Wiek

Prowadząca wielokrotnie podkreśla znaczenie snu dla jej codziennego funkcjonowania. W ciągu dnia jest w stanie wytrzymać tylko trzydziestominutową drzemkę. Następnie wychodzi na zewnątrz, aby zaangażować się w jakąś formę aktywności fizycznej, taką jak jogging, jazda na rolkach lub joga. Dodatkowo startuje w maratonach. Nie jest twoją normalną, zadziorną nastolatką w żaden sposób, kształt ani formę.

W związku z tym, że Magorzata Kukua potrafi wychodzić do ósmej wieczorem, ma trudności z utrzymaniem przyjaźni i innych więzi towarzyskich. – 21:00 Ponieważ jest tak oddana swojej pracy, wolałaby nie ryzykować bycia na wizji po długiej nocy w biurze.

Dlatego nieuniknione jest, że zawsze będą zdarzały się jednorazowe, w ostatniej chwili odcinki, których nikt nigdy nie planuje, ponieważ tak działa biznes telewizyjny.

Malgorzata Kukula Wiek
Malgorzata Kukula Wiek

Theoperatorzy programu dzwonili do niej wiele razy o północy i mówili, że coś się wydarzyło i że musi natychmiast przyjechać, ponieważ antena będzie gotowa do pracy o trzeciej nad ranem. Nawet jeśli wizażyści dołożą wszelkich starań, to nie wystarczy.

%d bloggers like this: